8. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 139

8. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 139

8. Sınıf İngilizce ders kitabının 139 sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve MEB Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 8. Sınıf İngilizce ders kitabının 139 sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
8. Sınıf İngilizce ders kitabının 139 sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 139 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Binnur İLTER, İlknur İZGİ, Esra ÇAVUŞER ÖZDEMİR, Ayşegül TÜRKERİ YETER, Zeliha Tuğba ÇAVUŞER YÜNLÜ tarafından 157 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Hüseyin GÖKALP, Ufuk ÜNSAL tarafından yapılmış.

SORULAR

8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 139 Cevabı

İfadeleri okuyun ve ilerlemenizi değerlendirin. Sizin için en uygun olanları (^) işaretleyin. İfadelerden herhangi birini “biraz” olarak işaretlerseniz, öğeyle ilgili etkinlikleri geri alın ve tekrar inceleyin.
Not: Bu kontrol listesini öğretmeninizin yardımıyla dolduracaksınız.

  • Cevap:


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.