7. Sınıf İngilizce Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 144

7. Sınıf İngilizce Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 144

7. Sınıf İngilizce ders kitabının 144 sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Kök-e Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 7. Sınıf İngilizce ders kitabının 144 sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
7. Sınıf İngilizce ders kitabının 144 sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

7. Sınıf SDR Dikey Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 144 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “7. Sınıf SDR Dikey Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

SORULAR

Kelimeleri resimlerle eşleştirin.
Jüpiter
Merkür
Neptün
Venüs
. Merkür…
Gezegenleri tanımlayan cümleler kurun.
1.. Merkür … . ciesest. planette .. Güneş .. 2 ……………………………………………………………………….
Metinleri kelimelerle tamamlayın.
gece
MM gündüz dönüşleri
alır a) Dünya…. spms ……. ekseninde. Gün ve (1 ……………… ..) dönmeye başlıyoruz. . ………………… Dünya 24 saat Güneş mevsimi kış yılı yörüngeleri b) Dünya ………………… Güneş. Dünya Güneş’in etrafında dönerken, dört ………………….ilkbahar, yaz, sonbahar ve ……………………… .. Yeryüzünün yörüngesinde dönmesi 365 gün (1 ………………… ..)

7. Sınıf SDR Dikey Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 144 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.