10. Sınıf İngilizce Gizem Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 124

10. Sınıf İngilizce Gizem Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 124

10. Sınıf İngilizce ders kitabının 124 sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Gizem Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 10. Sınıf İngilizce ders kitabının 124 sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
10. Sınıf İngilizce ders kitabının 124 sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 124 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Çiler GENÇ KARATAŞ tarafından 160 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serkan AVCI tarafından yapılmış.

SORULAR

B. Metni tekrar okuyun ve aşağıdaki cümleler için doğru sütunu işaretleyin.

C. Metni tekrar okuyun. Yazar ne yapmak istiyor? Doğru cevabı seç

E. Metindeki mavi kelimeleri bulun ve bağlamdan anlamını tahmin edin. Ardından aşağıdaki kelimeleri tanımlarla (1-5) eşleştirin.

F.E faaliyetindeki kelimelerin doğru biçimini kullanarak aşağıdaki cümleleri tamamlayın.

10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 124 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.