9. Sınıf Matematik Eksen Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 374

9. Sınıf Matematik Eksen Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 374

9. Sınıf Matematik ders kitabının 374. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Eksen Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 9. Sınıf Matematik ders kitabının 374. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
9. Sınıf Matematik ders kitabının 374. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

9. Sınıf Ödev Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 374 Cevabı

Yeni 2018-2019 eğitim öğretim yılında okullarda okutulacak olan kitaplardan biri “9. Sınıf Ödev Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Bu matematik kitabı gerek düzenleme gerekse de içerik anlatımı olarak yeterli bir ders kitabı olmuş. Kitaptaki konular her öğrencinin kolaylıkla anlayabileceği şekilde görsellerle süslenmiş.

9. Sınıf Ödev Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 374 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra daha sonra yanıtlar detaylı çözümleri ile siz öğrencilerimiz için hazırlandı.

SORULAR

1. Tablo: Aylara göre 1 doların TL karşısındaki değeri

2 Yandaki tabloda 9 sınıf… . Bu verilere ait uygun grafiği çiziniz.

3. Beyza’nın okulunda engelli sandalyesi almak için mavi kapak kampanyası düzenleniyor. Sınıfların topladığı kapak sayıları aşağıda verilmiştir. Bu verilere ait histogramı 6 grup olacak şekilde çiziniz.

4….

5. Sevil’in bir günde neye ne kadar zaman harcadığı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Bu verilere ait daire grafiğini çiziniz.

9. Sınıf Ödev Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 374 CevabıKaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.