8. Sınıf Matematik Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 343

8. Sınıf Matematik Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 343

8. Sınıf Matematik ders kitabının 343. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Kök-e Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 8. Sınıf Matematik ders kitabının 343. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
8. Sınıf Matematik ders kitabının 343. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 343 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Erkan KİŞİ tarafından 369 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Gülçin AKIN BEKTAŞ tarafından yapılmış.

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 343 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

3. Aşağıdaki kareli kâğıtta verilen şekillerden hangisi bir silindirin açınımı olabilir? (n’yi 3 alınız.)

4. Yukarıda açınımı verilen silindir aşağıdakilerden hangisi olabilir?

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 343 Cevabı

 


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.