8. Sınıf Matematik Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 308

8. Sınıf Matematik Kök-e Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 308

8. Sınıf Matematik ders kitabının 308. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Kök-e Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 8. Sınıf Matematik ders kitabının 308. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
8. Sınıf Matematik ders kitabının 308. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 308 Cevabı

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa308 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

8.(….)

Bir üçgen prizmanın yüzlerinden biri yukarıdaki dikdörtgen olduğuna göre aşağıdakilerden hangisi bu üçgen prizmanın diğer yüzlerinden biri olamaz?

9.(….)

Yukarıda bir üçgen prizmanın açınımı verilmiştir. Buna göre a, b, c ve d uzunlukları aşağıdakilerin hangisinde doğru verilmiştir?

8. Sınıf Ekoyay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 308 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.