7. Sınıf Matematik Ekoyay Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 267

7. Sınıf Matematik Ekoyay Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 267

7. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Ekoyay Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 7. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
7. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 267  Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Mehmet Ali EREN KUŞ, Didem EREN SAVAŞKAN tarafından 279 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Erdoğan ÜLKER tarafından yapılmış.

SORULAR

12. Yanda eş küplerle oluşturulmuş bir yapının farklı yönlerden görünümleri çizilmiştir. Bu yapı hangi seçenekteki olabilir?

13. Yanda eş küplerle oluşturulmuş bir yapının arkadan görünümü verilmiştir. Bu yapı aşağıdakilerden hangisi olabilir?

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 267 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.