6. Sınıf Matematik Öğün Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 267

6. Sınıf Matematik Öğün Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 267

6. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Öğün Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 6. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
6. Sınıf Matematik ders kitabının 267. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 267 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Aygün KÜÇÜKKELEŞ Şeref AKTAŞ tarafından 363 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Erman BİLİNGEN tarafından yapılmış.

SORULAR

1. Aşağıdaki tabloda verilen yüzeylerin alanlarını ölçmede kullanabileceğimiz uygun birimleri işaretleyiniz.

2. Aşağıda verilen tablolardan yararlanarak istenen dönüşümleri yapınız.

3. Bir biyolog kareli bölmelere ayrılmış mikroskop lamelinde bir bakteri hücresini inceliyor. Sizce bu biyolog lameldeki toplam bakteri hücresini bulabilmek için nasıl bir yol izler? Açıklayınız.

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 267 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.