10. Sınıf Matematik Aydın Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 270

10. Sınıf Matematik Aydın Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 270

10. Sınıf Matematik ders kitabının 270. sayfa cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) müfredatına uygun şekilde hazırlanmış olan ve Aydın Yayıncılık tarafından dağıtımı üstlenilen 10. Sınıf Matematik ders kitabının 270. sayfası haberimizde detaylı olarak sizlere sunulmuştur.
10. Sınıf Matematik ders kitabının 270. sayfasının yanı sıra sitemiz üzerinden diğer sayfa cevaplarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Eğer istediğiniz sayfa sitemizde yer almıyorsa yorum kısmından istekte bulunarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Aydın Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 270 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “10. Sınıf Aydın Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Nesibe AYDIN, Ahmet CAMUS, Mutlu KAYA tarafından 322 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Bora SENGER tarafından yapılmış.

SORULAR

“10. Örnek ”teki çerçevenin dış çevresinin 380 cm , iç çevresinin de 300 cm olduğunu düşünerek çerçevenin ön yüzü için kullanılan malzemenin alanını bulunuz.

10. Sınıf Aydın Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 270 Cevabı


Kaynak: Evvelcevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.